O firmie

Stowarzyszenie Kierowców Radio Lux Taxi jest firmą o uznanej renomie na poznańskim rynku usług transportowych. Na wysoką ocenę naszej działalności pracujemy nieprzerwanie od 1996 roku, kiedy to uzyskaliśmy osobowość prawną i umocowanie statutowe do świadczenia usług transportowych. Swoje usługi w zakresie transportu osobowego świadczymy na terenie Rzeczypospolitej Polskiej oraz Europy, jednak, że swoją uwagę koncentrujemy na Poznaniu, będącym siedzibą firmy. W tym zakresie współpracujemy między innymi z lokalnymi organami administracji państwowej i samorządowej.

Dlaczego my?

Atrybutem świadczonych przez nas usług jest rzetelność i profesjonalizm kierowców Radio Lux Taxi, celem zaś: komfort, bezpieczeństwo i za-dowolenie Klientów. Szczególną uwagę przykła-damy zarówno do prezencji (garnitury, koszule, krawaty) jak i kultury osobistej naszych kierowców. W ich imieniu gwarantujemy dyskrecję i uprzejmość oraz zapraszamy do korzystania z naszych samochodów. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 24 godziny na dobę. Dysponujemy wyłącznie samochodami marki Mercedes – Benz klasy S, E, C, w większości z klimatyzacją, oraz zabierającego 8 osób Mercedesa VITO VIP klasa z klimatyzacją.


Doskonały stan techniczny i wygląd zewnętrzny naszych samochodów są naszym dodatkowym atutem. Przeprowadzone wśród Klientów badania marketingowe lokują nas w gronie najlepszych na rynku usług trans- portowych. Cenimy sobie liczne dowody sympatii naszych Klientów, będących z jednej strony powodem satysfakcji i potwierdzeniem publicznego zaufania, z drugiej zaś strony zobowiązują nas do nieustannego doskonalenia i wzbogacania oferty usługowej.